C0402C223K5RAC
Partnumber:
C0402C223K5RAC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1331 in stock
SKU:
C0402C223K5RAC
Package
Cap Ceramic 0.022uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Bulk