C0402H102J5GACT500
Partnumber:
C0402H102J5GACT500
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 200°C Extreme Low ESR T/R