C0402X5R100-225KNP
Partnumber:
C0402X5R100-225KNP
Manufacturer:
Venkel
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 10V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R