C0402X5R100-475MNP
Partnumber:
C0402X5R100-475MNP
Manufacturer:
Venkel
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 10V X5R 20% Pad SMD 0402 85°C T/R