C052C472K5R5CA
Partnumber:
C052C472K5R5CA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk