C052T330K2X5CR
Partnumber:
C052T330K2X5CR
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 33pF 200V BX 10% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125°C Bulk