C0603C0G1E0R8W030BF
Partnumber:
C0603C0G1E0R8W030BF
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.8pF 25V C0G 0.05pF Pad SMD 0201 125°C T/R