C0603C0G1H2R7CT
Partnumber:
C0603C0G1H2R7CT
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.7pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R