C0603C100J4GAC
Partnumber:
C0603C100J4GAC
Manufacturer:
AVX CORPORATION
products.category:
others
Availability:
1238 in stock
SKU:
C0603C100J4GAC
Package
CAP CER 10PF 16V NP0 0603