C0603C101J2GAC7867
Partnumber:
C0603C101J2GAC7867
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 200V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Extreme Low ESR T/R