C0603C102J4GACTU
Partnumber:
C0603C102J4GACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 16V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Extreme Low ESR T/R