Partnumber: C0603C104J5RAC
Manufacturer: KEMET Corporation
products.category: C/R/E
Availability: 1465 in stock
SKU: C0603C104J5RAC
decrease increase
Package Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 5% Pad SMD 0603 125°C Bulk