C0603C104J5RACTU
Partnumber:
C0603C104J5RACTU
Manufacturer:
KEMET
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 5% Pad SMD 0603 125°C T/R