Partnumber: C0603C104K3RAC
Manufacturer: KEMET Corporation
products.category: C/R/E
Availability: 627 in stock
SKU: C0603C104K3RAC
decrease increase
Package Cap Ceramic 0.1uF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Bulk