Partnumber: C0603C104K4RAC
Manufacturer: KEMET Corporation
products.category: MODULES
Availability: 1380 in stock
SKU: C0603C104K4RAC
decrease increase
Package Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Bag