C0603C104K5RAC7411
Partnumber:
C0603C104K5RAC7411
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R