C0603C104M4VACTU
Partnumber:
C0603C104M4VACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.1uF, 16V, ±20%, Y5V, 0603 (1608 mm), -30º ~ +85ºC, 7" Reel/Unmarked