C0603C105K4RAC3020
Partnumber:
C0603C105K4RAC3020
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C