C0603C124K5RACTU
Partnumber:
C0603C124K5RACTU
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.12uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R