C0603C180J3GACAUTO
Partnumber:
C0603C180J3GACAUTO
Manufacturer:
KEMET
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 18pF 25V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R