C0603C270J5GACTU
Partnumber:
C0603C270J5GACTU
Manufacturer:
KEMET
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 27pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Extreme Low ESR T/R