C0603C470K5RAC7867
Partnumber:
C0603C470K5RAC7867
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47pF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R