C0603C471J1GACTU
Partnumber:
C0603C471J1GACTU
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
Availability:
100000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 470pF, 100V, ±5%, C0G/NP0, 0603 (1608 mm), -55º ~ +125ºC, 7" Reel/Unmarked