C0603C471JAGACTU
Partnumber:
C0603C471JAGACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 470pF 250V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R