C0603C471K3RACTU
Partnumber:
C0603C471K3RACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 470pF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R