C0603C472K5RACTU
Partnumber:
C0603C472K5RACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R