C0603C474J4RACTU
Partnumber:
C0603C474J4RACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 16V X7R 5% Pad SMD 0603 125°C T/R