C0603C474K4RACAUTO
Partnumber:
C0603C474K4RACAUTO
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R