C0603C475K9PACTU
Partnumber:
C0603C475K9PACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R