C0603C752J3GAC7867
Partnumber:
C0603C752J3GAC7867
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0075uF 25V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Bulk