C0603S471K5RACTU
Partnumber:
C0603S471K5RACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 470pF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 FE-CAP 125°C T/R