C0603T220J5GCLTU
Partnumber:
C0603T220J5GCLTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R