C0603X102K4RACTU
Partnumber:
C0603X102K4RACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 16V X7R 10% Pad SMD 0603 Flexible Termination 125°C Automotive Medical T/R