C0603X104K8RACTU
Partnumber:
C0603X104K8RACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 10V X7R 10% Pad SMD 0603 Flexible Termination 125°C Automotive Medical T/R