C0603X5R1E473K030BB
Partnumber:
C0603X5R1E473K030BB
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.047uF 25V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R