C0603X6S1A224K030BC
Partnumber:
C0603X6S1A224K030BC
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 10V X6S 10% Pad SMD 0201 105°C T/R