C0603X7R500-104KNP
Partnumber:
C0603X7R500-104KNP
Manufacturer:
Venkel
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R