C0603X7S0J224K030BC
Partnumber:
C0603X7S0J224K030BC
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 6.3V X7S 10% Pad SMD 0201 125°C T/R