C0805C100F5GACAUTO
Partnumber:
C0805C100F5GACAUTO
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10pF C0G 0805 1% AEC-Q200