C0805C101F5GAC
Partnumber:
C0805C101F5GAC
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 1% Pad SMD 0805 125°C Bulk