C0805C101J5RAC7800
Partnumber:
C0805C101J5RAC7800
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 50V X7R 5% SMD 0805 125°C Paper T/R