C0805C102J2GECAUTO
Partnumber:
C0805C102J2GECAUTO
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 1000pF C0G 0805 5% AEC-Q200