C0805C103J5GEC7210
Partnumber:
C0805C103J5GEC7210
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.01uF C0G 0805 5% AEC-Q200