C0805C104J1RECAUTO
Partnumber:
C0805C104J1RECAUTO
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.1uF X7R 0805 5% AEC-Q200