C0805C104K5RAC
Partnumber:
C0805C104K5RAC
Manufacturer:
KEMET
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C