C0805C104K5RAC-TU
Partnumber:
C0805C104K5RAC-TU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R