Partnumber: C0805C105K5RACTU
Manufacturer: KEMET Corporation
products.category: C/R/E
Availability: 775 in stock
SKU: C0805C105K5RACTU
decrease increase
Package Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R