C0805C106J8RACAUTO
Partnumber:
C0805C106J8RACAUTO
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 10uF X7R 0805 5% AEC-Q200