C0805C222J5GACTU
Partnumber:
C0805C222J5GACTU
Availability:
10000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 2200pF, 50V, ±5%, C0G/NP0, 0805 (2012 mm), -55º ~ +125ºC, 7" Reel/Unmarked