C0805C223KARACTU
Partnumber:
C0805C223KARACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.022uF 250V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R